...jak powstaje projekt

W jaki sposób powstają indywidualne projekty - prześledźmy drogę od przeglądania naszej oferty w internecie do gotowej kartki lub płyty muzycznej z Twoim LOGO. Zapoznanie się z treściami poniżej pokaże także różnice w wykonywaniu projektów przez naszą firmę - nie ograniczamy się jedynie do dodruku logo w istniejących kartkach / karnetach / płytach, ale każda produkcja może być przygotowana i drukowana indywidualnie, bez względu na zamówiony nakład.

W każdym przedstawionym projekcie kartek świątecznych - możesz wybrać opcję projektu indywidualnego (dopłata).


KROK PO KROKU do projektu indywidualnego ...


kartki świąteczne indywidualne
Wybierz projekt

Na naszych stronach zamieściliśmy kilkaset wzorów - w każdym z nich możesz wprowadzić dowolne zmiany (kolorystyki, układu, itp.), wykorzystując go do wykonania indywidualnego projektu kartki świątecznej, nadruku na płytach z kolędami oraz opakowań do płyt CD z kolędami. Wybierz jeden z nich.


Złożenie zamówienia, przesłanie materiałów

Wybierz wygodną dla siebie formę złożenia zamówienia - tradycyjny formularz lub on-line.

Istotne są wszelkie Twoje sugestie co do wykonania projektu - jeśli chcesz zmienić kolorystykę, usunąć lub dodać dowolne elementy, dodać, usunąć lub zmienić napisy, krój czcionki - opisz nam swoje oczekiwania. Dla naszych grafików jest to ułatwienie w przygotowaniu projektu, dzięki czemu możemy precyzyjnie spełnić Twoje oczekiwania.

Prześlij logo firmy - największe możliwości w przygotowaniu projektów dają znaki graficzne zapisane w postaci wektorowej w formatach: cdr (Corel do wersji X6), lub eps, ai (Illustrator do wersji CS6). Jeżeli nie masz znaku graficznego w podanym formacie - prześlij logo takie jak posiadasz - jeśli nie będzie możliwe do wykorzystania w projektach zostaniesz o tym poinformowany mailem.

Masz możliwość zamieszczenia dowolnych życzeń - prześlij własną treść życzeń lub wybierz spośród kilkudziesięciu standardowych tekstów życzeń, zamieszczonych na naszej stronie zobacz treści życzeń


PROJEKT INDYWIDUALNY


kartki świąteczne indywidualne
Przygotowanie projektu

Wykorzystując jeden wybrany wzór, możemy stworzyć indywidualną kartkę lub karnet, nadruk na płycie, projekt opakowania. Przygotowując projekt możemy dowolnie zmienić wybrany wzór:

  • zmienić kolorystykę, tak aby dopasować ją do barw firmowych;
  • dodać / usunąć / zmienić poszczególne elementy projektu, napisy, wykorzystane czcionki;
  • przy zamówieniu składanego karnetu na stronie 4. możliwe jest zamieszczenie dodatkowego LOGO firmy oraz danych teleadresowych, adresu strony internetowej;
  • LOGO w pełnym kolorze zamieszczane jest w dowolnych miejscach - najczęściej: wkomponowywane w projekt graficzny na głównej stronie; na stronie z życzeniami; na ostatniej stronie karnetu, w postaci podcienia, imitacji wypukłości / wklęsłości, także z możliwością zamieszczenia adresu, hasła reklamowego, itp. Przy zamówieniu płyt CD z kolędami - LOGO zamieszczane jest na płycie oraz opakowaniach (na jednej lub kilku stronach).

Wybierając jeden wzór otrzymasz 2-3 różne wizualizacje awersu i rewersu z wykorzystaniem wskazanego projektu.

Czas wykonania projektów indywidualnych to: przy kartkach świątecznych: 1-2 dni robocze / przy płytach CD z kolędami: 1-3 dni robocze od złożenia zamówienia oraz dostarczenia logo, życzeń i innych potrzebnych materiałów.


Poprawki

W otrzymanych wizualizacjach możesz wprowadzać korekty, poprawki, aż do uzyskania pełnej satysfakcji. Poprawki w wizualizacjach wprowadzane są w czasie od kilku godzin do 1 dnia roboczego.


Druk, terminy realizacji

Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji wybranego projektu wykonywana jest produkcja. Przewidywane terminy realizacji (liczone od akceptacji projektów graficznych):


Dołącz do grona naszych stałych zadowolonych wspaniałych Klientów ...