techniki znakowania długopisów

Znakowanie pozwala na naniesienie na powierzchnię długopisów logotypów, danych teleadresowych, haseł reklamowych, itp.

Stosujemy dwie nowoczesne technologie - nadruk cyfrowy UV oraz grawer laserowy.


Nadruki cyfrowe UV

nadruki cyfrowe UV
Technologia UV LED

Bezdotykowa metoda nadruku w pełnym kolorze CMYK. Nie wymaga stosowania drogiej i czasochłonnej przygotowalni - projekt bezpośrednio po ripowaniu w komputerze jest gotowy do druku. Metoda ta zapewnia niski koszt druku nawet przy pojedynczych egzemplarzach i nie wymaga długiego procesu produkcyjnego.

Technika nadruków UV pozwala na realizację prac bez żadnych ograniczeń kolorystycznych - możliwe są przejścia tonalne, brak potrzeby ograniczania się do kilku kolorów.

Farby w trakcie druku są utwardzane promieniami UV, sprawiając że nadruk jest odporny na wodę, wilgoć oraz słońce.

Co warto zaznaczyć - wykorzystujemy technologię UV LED, która nie emituje dodatkowego ciepła, wywołującego znaczne podniesienie temperatury przedmiotów drukowanych. Technologia UV LED jest w pełni bezpieczna nawet dla tak wrażliwych na ciepło przedmiotów do nadruku jak pamięci USB.

nadruki cyfrowe UV
Wysoka precyzja

Korzystamy z japońskiej produkcji drukarek UV dedykowanych do bardzo precyzyjnych nadruków. Mała kropla pozwala na uzyskanie wyraźnych wydruków nawet przy bardzo małych obiektach, co nie jest możliwe przy drukarkach UV stosowanych do druku dużych reklam.

Oczywiście nie jest zalecane wykorzystywanie tej zalety w każdej sytuacji - prosimy pamiętać o osobach z wadami wzroku, dla których małe napisy nie są możliwe do odczytania.

Nie zawsze to na co pozwala nowoczesna technologia jest najlepsze i w większości przypadków, mając na uwadze czytelne zamieszczenie np. danych teleadresowych - warto wykorzystać nieco większe czcionki.

Jakość, trwałość nadruku

Wykorzystanie metody druku UV zapewnia nasycone kolory. Nadruk dobrze przylega do dowolnego podłoża.

Technika druku UV nie wymaga stosowania dodatkowego zabezpieczenia lub suszenia powierzchni zadruku. Bezpośrednio po nadruku przedmioty są gotowe do użytkowania lub do dalszej obróbki.

Wysoka wydajność urządzeń drukujących pozwala nam zapewnić krótkie terminy realizacji zamówionych długopisów z nadrukiem pełnokolorowym.

długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK długopisy z nadrukiem UV - full kolor CMYK

Grawer laserowy

grawer laserowy
Technologia laserowa

Bardzo precyzyjne metoda znakowania, wykorzystująca wiązkę laserową sterowaną komputerowo. Pozwala to na uzyskiwanie nawet bardzo skomplikowanych wzorów, drobnych elementów logotypów, napisów, itp.

Wykorzystujemy lasery YAG oraz CO2 wiodących producentów na rynku - firm Trotec GmbH oraz RMI Laser LLC, zapewniających najwyższą możliwą jakość grawerowania laserowego. Obie wykorzystywane technologie laserowe - YAG oraz CO2 - pozwalają nam wykonywać znakowanie praktycznie dowolnego podłoża.

Trwałość i jakość

W zależności od powierzchni znakowanego artykułu - podczas grawerowania usuwana jest zewnętrzna warstwa lub wiązka laserowa dokonuje ingerencji w zewnętrzną warstwę przedmiotu.

Brak bezpośredniego kontaktu ze znakowanym przedmiotem pozwala na zachowanie czystości oraz zapewnia wysoką estetyką.

Zastosowanie nowoczesnych, wysokowydajnych systemów laserowych pozwala na efektywne znakowanie nawet dużej ilości długopisów w krótkim okresie czasu, zapewniając jednocześnie pełną powtarzalność.

długopisy z grawerem długopisy z grawerem długopisy z grawerem długopisy z grawerem pendrive z grawerem pendrive z grawerem pendrive z grawerem pendrive z grawerem pendrive z grawerem pendrive z grawerem pendrive z grawerem pendrive z grawerem