online lub tradycyjnie

Wybierz wygodną dla siebie formę złożenia zamówienia - online lub tradycyjny formularz zamówienia.

Zamówienia online

Zamówienie najwygodniej jest złożyć online. Najsprawniejsza jest wówczas także realizacja tak złożonego zamówienia. Możesz to zrobić w prosty sposób spod każdego wzoru lub jeśli chcesz dokonać zapłaty kartę kredytową lub skorzystać z płatności Dotpay, przelewów natychmiastowych - możesz zamówić korzystając z naszego serwisu www.epromedia.pl


Formularz online

Formularz jest dostępny pod każdym przedstawionym na stronie modelem długopisu. Złożenie zamówienia ograniczyliśmy tylko do dwóch kroków:

 • Na stronie z danym modelem wystarczy podać nakład, wybrać czy znakowanie ma być jednostronne czy dwustronne, zaznaczyć kolor długopisu oraz wybrać sposób dostawy.
 • W drugim kroku otrzymujesz podsumowanie netto/brutto oraz jeżeli chcesz dokończyć składanie zamówienia - podajesz dane do faktury VAT oraz ewentualnie inny adres do wysyłki.

(w zależności od rozmiaru i rozdzielczości ekranu układ strony może być inny, niż przedstawiony na znajdującej się obok grafice)

Po złożeniu zamówienia - na podany adres e-mail otrzymasz link, który należy kliknąć potwierdzając tym samym złożone zamówienie.


W serwisie epromedia.pl

Serwis epromedia.pl działa na zasadzie zbliżonej do sklepu internetowego - możesz płatności dokonywać także karta kredytową, korzystając z Dotpay, Blik oraz przelewów natychmiastowych.

Zamieszczone są w nim najczęściej wybierane modele długopisów (wszystkie modele możesz zamówić korzystając z pierwszej opcji składania zamówień online).

W serwisie epromedia.pl dostępne są pakiety po 50 / 100 / 200 / 300 / 400 / 500 / 750 / 1.000 / 1.500 / 2.000 / 3.000 / 5.000 sztuk. Składając zamówienie - zamawiaj 1 pakiet danego nakładu.
Po złożeniu zamówienia - na podany adres e-mail otrzymasz link, który należy kliknąć potwierdzając tym samym złożone zamówienie.


Długopis COSMO z grawerem


Długopis BOND z grawerem


Długopis TESS z grawerem


Długopis MOOI z grawerem


Długopis STAR z grawerem


Długopis ZARA z grawerem


Długopis TRENDY z grawerem


Długopis STARCO z nadrukiem


Długopis TEK z nadrukiem


Długopis VIC z grawerem


Długopis GENIUS z grawerem


Długopis GIANT z grawerem


Długopis ZEN z grawerem

Zamówienia na formularzu PDF

Poniżej zamieszczony jest link do interaktywnego formularza zamówień w formacie pdf. Wyświetla się on w każdym programie obsługującym format pdf, natomiast wszystkie mechanizmy liczące poprawnie działają w bezpłatnym programie Adobe Reader (pobierz aktualną wersję), który powinien być standardowo zainstalowany w każdym komputerze. Po otwarciu formularza w alternatywnym programie lub bezpośrednio w przeglądarce - może nie mieć on pełnej funkcjonalności, ułatwiającej jego wypełnienie, może także niepoprawnie wykonywać obliczenia matematyczne - większość programów alternatywnych oraz przeglądarek nie ma możliwości poprawnej obsługi bardziej skomplikowanych plików pdf.

Formularz prosimy wypełnić na ekranie komputera, a po wydrukowaniu, podpisaniu, podstemplowaniu prosimy o jego przesłanie faksem lub skanu mailem.


Długopisy - z nadrukiem, z grawerem / Opakowania / Zestawy


* Pomoc do formularzy interaktywnych
 • Wypełnij formularz wyświetlony na monitorze komputera, wydrukuj go dopiero po wypełnieniu.
  UWAGA: jeśli wypełniasz formularz przy wykorzystaniu standardowego programu Adobe Reader - nie możesz zapisać na dysku formularza z wprowadzonymi danymi - po wypełnieniu wydrukuj zamówienie!
 • Wypełniając formularz w programie Adobe Reader możesz użyć przycisku Podświetl pola,
 • Wpisz dane zamawiającego (dane do wystawienia faktury VAT),
 • W części specyfikacja produkcji część pół możesz wypełnić, część to rozwijane listy z możliwością wyboru opcji zamówienia,
 • Po wypełnieniu pól nakład oraz podaniu ceny jednostkowej z cennika lub otrzymanej oferty - wartość netto danego wiersza zostanie wyliczona automatycznie,
 • Wybierz wszystkie zamawiane pozycje,
 • Wartość netto/brutto całego zamówienia zostanie wyliczona,
 • Zaznacz wybraną formę płatności,
 • Zapoznaj się z poszczególnymi punktami zamówienia,
 • Wydrukuj, podpisz, podpisany formularz prześlij faksem lub jako skan mailem.